Gootuitloop met wartel
De bakgoot gootuitloop met wartel vormt de overgang van de S-lon bakgoot met kraal naar de regenpijp. De bakgoot gootuitloop met wartel kan worden geplaatst door een gat met een doorsnede van 11 centimeter in de bodem van de bakgoot met kraal te boren.
De bovenkant van de gootuitloop met wartel heeft een diameter van 13 centimeter. Daardoor is het noodzakelijk dat de bodem van de bakgoot minimaal 13 centimeter breed is om een sterke en waterdichte verbinding mogelijk te maken. Als jouw bakgoot minder breed is aan de onderzijde kun je deze gootuitloop kiezen.
De PVC gootuitloop met wartel is geschikt voor de bakgoot met een diameter van 180mm en 225mm. De bakgoot met een diameter van 140mm, is onvoldoende breed om de gootuitloop waterdicht te plaatsen.
Op de gootuitloop met wartel kan een regenpijp met een doorsnede van 70, 80 of 100mm worden aangesloten.
Het plaatsen van de S-lon bakgoot met kraal is eenvoudig. Kijk voor een uitgebreide beschrijving van de montage van jouw dakgoot in de handleiding.
Gootuitloop met wartel 180mm
De gootuitloop met wartel wordt door middel van PVC lijm aan de onderzijde van jouw bakgoot bevestigd. Hierdoor ontstaat een waterdichte verbinding en zo voorkomt u lekkages.
De gootuitloop met wartel is verkrijgbaar in de volgende afmetingen:
- 180mm
- 225mm
De overige specificaties van de gootuitloop met wartel:
Montage: lijmverbinding
Kleur: grijs
NIET GESCHIKT VOOR 140mm goot. Wel een gootuitloop geschikt voor bakgoot 140mm, klik dan hier
Diameter regenpijp: 70mm, 80mm, 100mm
Gootuitloop met wartel kopen
Bestel vandaag nog deze bakgoot gootuitloop met wartel en profiteer van onze scherpe prijzen en zeer snelle levering. Gootuitloop met wartel vandaag voor 17.00 uur besteld, is al de volgende werkdag in huis!
Kies voor kwaliteit tegen de juiste prijs en bestel vandaag nog bij PVCVoordeel!
Kleur | bruin |
---|---|
Materiaal | PVC |
Aansluiting | inwendig lijm x uitwendig lijm |