1. Weersbestendigheid met UV- en vorstbescherming deze buitenste laag maakt de tuinslang UV bestendig en bestand tegen temperaturen van -15 °C tot 60 °C.
2. PVC schuimlaag Soft & Flex™-technologie zorgt ervoor dat de slang vormvast blijft.
3. Geweven anti-torderingstechnologie deze laag zorgt voor een constante doorstroming, doordat de slang nu niet buigt onder de druk en voorkomt het knikken van de tuinslang.
4. Soft & Flex™ technologie deze laag voorkomt mede het knikken van de tuinslang en zorgt voor een lichtheid en flexibiliteit waardoor je de slang met minimale inspanning of gedoe door de tuin verplaatst.
5. Gladde binnenlaag voor een verbeterde waterstroom
De Hozelock Tricoflex Ultraflex tuinslang is gemaakt van PVC materiaal en is verkrijgbaar met een diameter van 12,5mm (1/2") tot met een diameter van 25mm en in een lengte van 10 meter tot en met 50 meter. De Hozelock Utraflex tuinslang heeft een barstdruk van 20 bar.
Deze Hozelock Utraflex tuinslang wordt geleverd zonder koppelingen. Ook voor de bijpassende tuinslangkoppelingen bent je bij ons op het juiste adres. Populaire koppelingen zijn bij de kleinere diameters de tuinslangkoppelingen en bij de grotere diameters de messing Geka koppelingen. Vergeet bij deze Geka koppelingen, ook wel klauwkoppelingen, niet een bijpassende slangklem in de juiste maat mee te bestellen! Naast de tuinslangen en koppelingen hebben we ook een uitgebreid assortiment aan handsproeiers en zwenksproeiers voor in de tuin.
De tuinslang kan je eenvoudig en ruimtebesparend opbergen door deze op te rollen met een slanghaspel of een slangenwagen.
Wil je weten wat jouw waterverbuik is? Plaats dan de Gardena AquaCount watermeter aan de buitenkraan of in de Gardena koppeling op de tuinslang zelf, zowel horziontaal als verticaal.
