T-stuk 45 graden
Wilt u een aftakking met een hoek van 45 graden maken in de regenpijp van uw hemelwaterafvoer? Dat kan met een T-stuk 45 graden van PVC voor de hemelwaterafvoer, kort gezegd HWA. De regenpijp kan vervolgens op de riolering of een infiltratiesysteem worden aangesloten. Het voordeel van een infiltratiesysteem is dat het regenwater niet verloren gaat, maar op een later en droger moment wordt gebruikt in de eigen tuin.
T-stuk 45 graden HWA
Het T-stuk 45 graden HWA is gemaakt van PVC en heeft een grijze kleur.
Bij PVCVoordeel heeft u de keuze uit een PVC T-stuk HWA 45 graden in de volgende afmetingen:
- 60 mm
- 70 mm
- 80 mm
- 100 mm
Ook leverbaar zijn witte pvc hwa hulpstukken.
Het PVC HWA T-stuk 45 graden heeft aan de bovenzijde een mof aansluiting, die over de regenpijp heen past. Aan de onderzijde heeft het PVC HWA T-stuk 45 graden een verjongd spie uiteinde, dit past in een regenpijp. De aftakking 45 graden van het hulpstuk heeft een mof aansluiting, waar een regenpijp in past.
T-stuk 45 graden kopen
Bestel nu uw T-stuk 45 graden online bij PVCVoordeel voor een scherpe prijs. Als u vandaag bestelt, heeft u de bestelling al de volgende werkdag in huis.
PVCVoordeel: Sneller en beter dan zelf naar de winkel!
Kleur | grijs |
---|---|
Keurmerk | KOMO |
Materiaal | PVC |
Aansluiting | inwendig lijm x verjongd spie |