Tyleen koppeling
Met een VDL tyleenkoppeling verbindt u gemakkelijk en in korte tijd 2 delen tyleen aan elkaar. VDL is een bekend merk op het gebied van tyleenkoppelingen. Naast de rechte tyleenkoppeling heeft VDL ook diverse andere soorten tyleenkoppelingen. Op deze manier is er altijd een oplossing voor uw eigen situatie. Zit de juiste koppeling niet in het assortiment van VDL? Dan biedt een tyleenkoppeling van Unidelta uitkomst. Deze leverancier heeft een breder en dieper assortiment.
Tyleen koppeling sok
De rechte tyleenkoppeling, ook wel sok genoemd, is van het bekende A-merk VDL. De klemkoppeling beschikt over het KIWA keurmerk. Dit betekent dat de tyleenkoppeling geschikt is voor drinkwater.
Met de tyleen koppeling sok koppelt u 2 delen tyleenslang ZPE of HDPE aan elkaar. De tyleenkoppeling is verkrijgbaar met een diameter van 16 mm tot en met 110 mm. De PE koppeling kan zowel bovengronds als ondergronds worden gebruikt. Daarmee is de tyleenkoppeling ook geschikt voor toepassingen buiten. De VDL tyleen koppeling recht kan een waterdruk van maximaal 16 bar aan.
De tyleen koppeling sok is een klemkoppeling. Een klemkoppeling zet u vast enkel door de wartel van de koppeling aan te draaien. Als u de tyleenkoppeling heeft aangedraaid is er een waterdichte verbinding. Voor het vastdraaien adviseren wij u een montagesleutel te gebruiken.
Wilt u rustig stap voor stap nalezen hoe u de VDL tyleen koppeling recht kunt monteren? Bekijk dan onze blog tyleenkoppeling monteren.
De rechte tyleen koppeling sok is gemaakt van polypropyleen (pp) materiaal en is zwart van kleur met een groene wartelmoer. De VDL tyleen koppeling recht wordt compleet geleverd, inclusief twee wartelmoeren, twee grijpringen en twee rubberen ringen voor een waterdichte afsluiting.
Bent u op zoek naar een goedkoper alternatief welke ook beschikt over het KIWA keurmerk en dus aan alle in Nederland gestelde eisen voldoet? Bekijk dan onze rechte tyleen koppeling van Unidelta.
De VDL tyleen koppeling recht is niet geschikt voor een gasleiding. Als u twee delen gas tyleen aan elkaar wilt verbinden, gebruikt u Hawle koppelingen.
Bent u op zoek naar een goedkoper alternatief, dat ook beschikt over het KIWA keurmerk? Bekijk dan de rechte koppeling van Unidelta. Bovendien is deze koppeling ook beschikbaar met een diameter van 75mm, 90 mm of 110 mm.
Tyleen koppeling kopen
Koop vandaag nog uw tyleen koppeling bij PVCVoordeel en profiteer van onze scherpe prijzen en professionele service!
PVCVoordeel: Beter en sneller dan zelf naar de winkel!
Merknaam | Van de Lande (VDL) |
---|---|
Kleur | groen |
Keurmerk | KIWA |
Materiaal | PP |