Ubbink verbindingsstuk 205mm

Dit Ubbink verbindingsstuk is alleen voor de Ubbink polyester dakgoot met een breedte van 205mm. Met het Ubbink verbindingsstuk 205mm bevestigt u twee gootdelen aan elkaar.
Ubbink verbindingsstuk 205mm polyester
De verbindingsklem is gemaakt van hoogwaardig PP materiaal. Doordat het verbindingsstuk is voorzien van rubberen stroken, kan een waterdichte verbinding gegarandeerd worden. De breedte van het verbindingsstuk bedraagt 205 mm.
Bij het plaatsen van het Ubbink verbindingsstuk 205mm, schuift u het gootdeel in het verbindingsstuk tot de aangegeven streep op de rubberen strip. Vervolgens plaatst u de klemstukken van de verbindingsstukken, bovenzijde dicht.
Daarna kunt u de klemstukken met een passende schroevendraaier handvast aandraaien. Nu is de aansluiting sterk en waterdicht.
Ubbink verbindingsstuk 205mm online
Wanneer u vandaag nog een bestelling plaatst bij PVCvoordeel, kunt u deze al de volgende werkdag in huis verwachten! Tijdens het afrekenen van uw bestelling kunt u een keuze maken uit één van de vele veilige betalingsmogelijkheden. Vervolgens wordt uw bestelling direct uit voorraad verzonden!
Ubbink verbindingsstuk 205mm koopt u het meest voordelig bij PVCVoordeel. Snelle levering gegarandeerd!
Diameter | 205 |
---|---|
Kleur | grijs |
Keurmerk | KOMO |
Materiaal | PP |
Aansluiting | klem |